آموزش دانلود از سایت شاتراستاک

sutterstock

سایت شاتر استاک جامع‌ترین سایت عکس‌، فوتیج، موزیک، ویدئو خام و.. است که سال 2003 توسط جان اورینجر تاسیس شد. بانک اطلاعات این سایت و سایت‌های زیر مجموعه آن در تمام زمینه‌ها قدرتمند و تکمیل و دسترسی کاربران ایرانی به علت تحریم و مشکلات پرداخت ارزی محدود شده است. در این نوشتار از بلاگ کلاس لایک به شما آموزش می‌دهیم که چطور از این سایت عکس و محتوا مورد نظر را دنلود کنید.

طریقه دانلود از شاتر استاک

برای اینکه بتوانید از این سایت معتبر آمریکایی ( شاتر استاک ) عکس و یا محتوای مورد نظر خود را دانلود کنید، باید وارد تاگرام بشوید و در پنجره‌ای ( بهتره save messages خودتون باشه ) اسم @decodlbot را تایپ کنید.

 

روی آن کلیک کنید تا پنجره بات برای شما باز شود.

عکس-1

 

گزینه استارت را بزنید.

عکس-2

زبان خود را انتخاب کنید.

عکس3

قوانین را با دقت بخوانید و اگر دوست داشتید قبول کنید.

عکس4

در این مرحله ربات شاتر استاک از شما تلفن همراه می‌خواهد که با تایید آن به مرحله بعد می‌روید.

عکس5

واحد پول خود را انتخاب کنید.

عکس6

شارژ حساب را بزنید تا بسته‌های مورد نظر برای شما نمایش داده شود. ( دقت کنید؛ شما در سایت شاتر استاک نیز برای دانلود محتوا، باید اشتراک تهیه کنید و به هیچ عنوان نمی‌توانید بدون پرداخت از این سایت محتوا دانلود کنید. ) با توجه به نیازتان بسته خریداری کنید و دقت کنید که بسته‌ها بنا به اعتبار هستند نه تعداد محتوایی که دانلود می‌کنید.

در این مرحله یک راهنما به شما نشان داده می‌شود که در آن میزان اعتبار خرج شده در شاتر استاک ( و هر سایت ) و هر نوع محتوا چقدر خواهد بود که باید آن را به دقت مطالعه کنید.

عکس7

بعد از شارژ حساب و پرداخت آن حالا می‌توانید وارد سایت شاتر استاک شوید و محتوای خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب لینک آدرس بار را در این ربات کپی کنید تا فرآیند دانلود آغاز شود. در این مرحله از شما تایید محتوا انتخاب شده را می‌خواهد.

عکس8

پس از آن بنا به حجم فایل باید صبر کنید تا فایل به صورت لینک در اختیار شما قرار بگیرد.

عکس9

پس از آماده شدن لینک برای شما پیغام‌هایی که مشاهده می‌کنید ظاهر می‌شود و می‌توانید فایل خود را دانلود کنید.

عکس10

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. مصطفی گفت:

    چه عالی. درسته رایگان نیست ولی قیمتهاش حتی نسبت به دلار هم در نظر بگیری عالیه. در حد اینه که میشه بهش بگی دانلود رایگان از شاتراستوک