10 دلیل برای یادگیری زبان فرانسه

برای خیلی از شما و زبان آموزان سوال است که چرا باید برای یادگیری زبان سوم، فرانسوی را انتخاب کنیم؟ در این مطلب قصد داریم 10 دلیل برای یادگیری این زبان زیبا را به شما بگوئیم.

زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی، دومین زبان بین المللی در جهان است که برخی از کشور‌های دنیا آن را به عنوان زبان اول و برخی آن را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده‌اند. با یادگیری این زبان شیرین و زیبا دریچه‌ای دیگر به روی شما باز خواهد شد.

1 همانطور که بالاتر گفتیم زبان فرانسه در 29 کشور‌به عنوان زبان رسمی شناخته می‌شود. حتی در قطب جنوب نیز به این زبان صحبت می‌شود که اهمیت این زبان را آشکار می‌سازد.

2 به گزارش Lefigaro زبان فرانسه سومین زبان تجاری دنیا است.

3 جمعیت فرانسوی‌ها و فرانسه زبان‌ها در حال افزایش است و با توجه به این مورد انتظار می‌رود در بیشتر کشورها و جوامع از این زبان جایگاه ویژه‌تری به دست بیاورد. در ضمن در حال حاضر فرانسه جز 5 اقتصاد برتر دنیا است.

4 در مجامع بین الملل زبان فرانسه بعد از انگلیسی کاربرد دارد و استفاده می‌شود. به طور مثال سازمان ملل، دادگاه عالی بین الملل، قوانین اتحادیه اروپا، المپیک، ناتو، یونسکو و صلیب سرخ از سازمان‌ها و ارگانهایی هستند که از این زبان در کنار انگلیسی به صورت رسمی استفاده می‌کنند.

5 آموزش این زبان در شرق آسیا رشد بسیار زیادی داشته است و با توجه به رشد کشور‌های این منطق در زمینه تجارت یادگیری این زبان برای تجارت در این مناطق اهمیت دارد.

6 دانشگاه‌های معتبر فرانسه یکی دیگر از دلایل یادگیری خواهد بود.

7 در بحث فرهنگی، فرانسه با وجود نوبل‌های ادبیات یکی از غنی‌ترین زبان‌های دنیا است.

8 در کنار ادبیات، یکی از مشهور‌ترین جشنواره‌های فیلم یعنی کن در کشور فرانسه برگزار می‌شود.

9 یادگیری فرانسه باعث می‌شود شما بتوانید به 57 کشور عضو فرانکوفونی سفر کنید.

10 با آموزش زبان فرانسه با دنیا صحبت می کنید زبان فرانسوی پس از انگلیسی و آلمانی سومین زبان پرطرفدار در فضای مجازی است. همچنین بعد از انگلیسی در سازمانهای بین المللی بیشترین استفاده از آن می شود. زبان فرانسوی که در پنج قاره صحبت شده است، قطعاً زبان گشودگی جهانی است. دنیا با زبان فرانسوی مال شماست!

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.